Rodzinna firma w centrum Polski
12.jpg

Rodzinna firma w centrum Polski

W naszej rodzinnej firmie, każdego dnia, od ponad 25 lat pracujemy nad tym, żeby bielizna nocna Coemi odpowiadała na potrzeby współczesnych kobiet. Osobiście nadzorujemy każdy etap, od projektu do ostatnich poprawek krawieckich, dbając o najwyższą jakość każdej kolekcji, która opuszcza naszą szwalnię.

Szyte w Polsce, czyli bielizna nocna „Made In Poland”

Jesteśmy dumni z tego, że możemy o każdej naszej kolekcji powiedzieć „Made In Poland”. Kiedy 25 lat temu zaczęliśmy importować do Polski ekskluzywną bieliznę dzienną, okazało się, że kobiety poszukują bielizny, w której będą czuć się doskonale także w nocy. I tak rozpoczęła się historia Coemi. W 1994 roku zaczęliśmy szyć koszulki nocne, które trafiały do klientek w Polsce i za granicą.

Dzięki temu, że mamy własną szwalnię, możemy nadzorować wszystkie procesy - od projektu po sprzedaż.

Dwa razy w roku przygotowujemy kolekcje, które nawiązują do najnowszych trendów w modzie. Każda kolekcja jest efektem pracy wielu osób. Sami projektujemy, wybieramy materiały i odszywamy wzory. Wykorzystujemy tkaniny z polskich i europejskich manufaktur. Prezentujemy swoje wyroby na europejskich targach branżowych, takich jak chociażby Salon International de la Lingerie w Paryżu czy Bodyfashiondays w Holandii. Na zagranicznych targach bieliźnianych szukamy też inspiracji, dzięki którym nasze kolekcje nie odbiegają od światowych trendów.

Koronkowa bielizna

Naszym znakiem rozpoznawczym jest niebanalna gra z koronkami, łączenie różnych struktur i tworzenie oryginalnych rozwiązań. W podłódzkiej szwalni delikatne koronki wycinamy ręcznie, a potem przy pomocy setek szpilek upinamy je na manekinach, by nasze krawcowe mogły przyszyć je zgodnie z kreatywnym pomysłem projektantek. Nasza mała manufaktura pod Łodzią to miejsce, w którym każdego dnia tworzymy koronkowe dzieła, wkładając w nie ogrom pracy i zaangażowania wielu osób.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl